KALENDARIUM METODOLOGIA I STATYSTYKA STATYSTYKA

Statystyczny Coworking - zmień swoje podejście do statystyki

Wydarzenie Statystyczny Coworking
Ikonka kalendarza 25.05.2024 Ikonka zegarka 10:00 - 19:00 Ikonka pinezki Poznań

25-maja dołącz do nas na całodniowym wydarzeniu, które odmieni Twoje podejście do statystyki. Poprzez sesje tutoringu, wykłady i interaktywne warsztaty, odkryjemy fascynujący świat analizy danych. Bez względu na poziom zaawansowania, zapewniamy wsparcie i inspirującą atmosferę nauki. Dołącz do naszej interdyscyplinarnej przestrzeni nauki i rozwijaj swoje umiejętności. 

Badawcze Koło Naukowe Uniwersytetu SWPS w Poznaniu zaprasza do udziału w Statystycznym Coworkingu, czyli całodniowym, bezpłatnym zdobywaniu umiejętności statystycznych i metodologicznych. 

Główną częścią programu będą sesje tutoringu koleżeńskiego. Będziemy wymieniać się zasobami – wiedzą, umiejętnościami i złotymi radami. Możesz dać i możesz wziąć, każdy kawałek wiedzy może być zasobem – nie ma znaczenia, na którym levelu statystycznym jesteś. 

Chcemy szerzyć ideę nauki horyzontalnej, czyli uczenia się od siebie nawzajem. Nie na wszystko jest czas na zajęciach, nie każdy styl dydaktyczny nam pasuje. Tutaj możemy wspólnie rozwiewać wątpliwości, usuwać blokady i rozwijać zainteresowania. 

Dla kogo jest to wydarzenie? 

  • dla osób, które mają trudności i pytania: przyjdź ze swoim problemem, razem postaramy się go rozwiązać, 
  • dla piszących magisterkę lub robiących inne badania: jeśli utknęłaś w obliczeniach albo potrzebujesz inspiracji,
  • dla entuzjastów/-ek statystyki i metodologii: jeśli są rzeczy, które chcesz zgłębić, ale łatwiej do nich usiąść razem; jeśli masz wiedzę, którą możesz/chcesz się podzielić . 

Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do 19 maja: https://tiny.pl/dckm9 

Organizatorzy nie zapewniają sprzętu, dlatego uczestnicy powinni zabrać własny komputer. Po oficjalnej części wydarzenia planowana jest integracja. Bieżące informacje można znaleźć na profilach społecznościowych Badawczego Koła Naukowego Uniwersytetu SWPS. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które pozwoli poszerzyć horyzonty w dziedzinie statystyki i metodologii oraz zbudować cenne relacje naukowe.

Instagram: instagram.com/badawczekn.swps

Facebook: facebook.com/badawczeswps