KALENDARIUM KONFERENCJE PSYCHOLOGIA KLINICZNA PSYCHOLOGIA SPORTU

Praktyczna Psychologia Sportu. Mistrzostwo w Sporcie i na Scenie

Ikonka kalendarza 20.05.2023 , 19-20 maja 2023 Ikonka pinezki Kraków

Zakład Psychologii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Instytut Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu Praktyczna Psychologia Sportu pod  hasłem: „Mistrzostwo w Sporcie i na Scenie”. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 maja 2023 roku w Krakowie. W tym wydarzeniu naukowym będą uczestniczyć jako prelegenci, zagraniczni polscy badacze z zakresu  psychologii sportu i wykonawstwa scenicznego.

Celem konferencji będzie zaprezentowanie badań oraz wymiana wiedzy naukowej i doświadczeń praktyków związanych z doskonałością wykonania sportowego oraz scenicznego. Ponadto zarówno w wystąpieniach naukowych, jak również dyskusjach panelowych i warsztatowych będą podejmowane próby wykazania podobieństw aspektów psychologicznych związanych z wykonaniem sportowym i scenicznym.

Udział w Konferencji potwierdzili już znani sportowcy (włącznie z medalistami olimpijskimi), trenerzy, a także aktorzy, muzycy (w tym uczestniczka Konkursu Chopinowskiego) oraz śpiewacy operowi. 

Wydawnictwo PWN oraz portal Psychologia.pwn.pl są Partnerami Wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.

Więcej informacji i rejestracja na stronie: https://praktycznapsychologiasportu.awf.krakow.pl/