KALENDARIUM KONFERENCJE PSYCHOTERAPIA PSYCHOTERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Jubileuszowa Konferencja Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży

Ikonka kalendarza 07.04.2024 , 6-7.04.2024 Ikonka zegarka 10:00 - 17:00 Ikonka pinezki Warszawa

Wydawnictwo PWN jest partnerem wyjątkowej Konferencji Szkoły Psychoterapii Dzieci i Młodzieży – Jubileuszowej!

W imieniu dwóch ośrodków: Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodka Regeneracja, dzięki którym w 2014 roku powstała Szkoła Psychoterapii Dzieci i Młodzieży, mamy przyjemność zaprosić Państwa na Jubileuszową Konferencję "Nowe myśli, nowa praktyka w psychoterapii dzieci i młodzieży", która odbędzie się w Warszawie w dniach 6 i 7 kwietnia 2024.

Zamiarem organizatorów jest zaproszenie prelegentów i uczestników do rozmowy o tym, jak zmienia się w ostatnich latach świat dzieci i młodzieży, jak wpływa to na życie ich oraz ich rodzin, a także jakie wyzwania stawia przed psychiatrami, psychoterapeutami i psychologami. 

Psycholodzy i psychoterapeuci dostrzegają inne, niż wcześniej, symptomy zaburzeń wśród dzieci i młodzieży. To powoduje, że stawiane diagnozy są inne niż dotychczas. Psycholodzy i psychoterapeuci poszukują coraz lepszych metod leczenia.

Podczas konferencji zostaną przedstawione najnowsze sposoby rozumienia problematyki młodych i najmłodszych pacjentów, Zostaną również omówione narzędzia pomocowe  dostosowane do zmieniającej się sytuacji i dynamiki zaburzeń.

Organizatorom zależy, by uczestnicy konferencji, w czasie dwóch dni, zdobyli aktualną wiedzę, zainspirowali się nowymi pomysłami, a także spotkali z osobami zajmującymi się pomocą pacjentom w wieku rozwojowym z całej Polski.

Do tej pory udział w konferencji potwierdzili:

  • prof. Bogdan de Barbaro
  • Zofia Milska-Wrzosińska
  • prof. Irena Namysłowska
  • dr hab. Maciej Pilecki
  • prof. Tomasz Szlendak

Lokalizacja: Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Pasteura 5, 02-093 Warszawa

Rejestracja możliwa jest poprzez stronę internetową: www.spdim.edu.pl/konferencja/

Zapraszamy również do śledzenia Wydarzenia na Facebooku.

Do 15 stycznia obowiązuje najkorzystniejszy próg cenowy.

Zapraszamy!