KALENDARIUM POMOC PSYCHOLOGICZNA KRYZYSY PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY PSYCHOTERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Metod Pomocy Psychologicznej

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Metod Pomocy Psychologicznej
Ikonka kalendarza 10.11.2023 , 9-10 listopada 2023 Ikonka pinezki Warszawa

Jako partnerzy III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Metod Pomocy Psychologicznej „Pomoc Psychologiczna Dzieciom i Młodzieży” zapraszamy państwa do udziału w Konferencji, która odbędzie się 9-10 listopada 2023 roku w Warszawie w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej i będzie mieć formułę stacjonarną. 

Zapisy do uczestnictwa biernego trwają tylko do 30 października. 

Konferencja będzie okazją do analizy podejść teoretycznych i wyników badań odnoszących się do aktualnych potrzeb dzieci i młodzieży w obszarze zdrowia psychicznego, efektywnych form pomocy i metod diagnostycznych oraz wymiany doświadczeń praktycznych między psychologami i innymi specjalistami zapewniającymi pomoc psychologiczną dzieciom i młodzieży. 

Serdecznie zapraszamy do zapisów: https://konferencje.aps.edu.pl/metodypomocy/ 

Program konferencji dostępny jest pod tym samym linkiem. 

Do zobaczenia na Konferencji!

Zapraszamy do zapoznania się z programem Wydarzenie (poniżej do pobrania). Szczególnie polecamy wystąpienie  Cezarego Żechowskiego: Neuroróżnorodność i trauma – praca z dzieckiem i jego rodziną. Centrum Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży. Szpital Wolski, Warszawa. Przypominamy, że dr n. med. Cezary Żechowski był również panelistą Debaty PWN, która miała miejsce w maju 2023 roku.

POBIERZ PROGRAM SZCZEGÓŁOWY