8 Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Rozmiar w Umyśle"

Ikonka kalendarza 18.09.2022 , 17-18 września 2022 Ikonka pinezki On-line

Koło Naukowe Zaburzeń Odżywiania na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki UAM serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką zaburzeń odżywiania oraz obrazu ciała i cielesności na 
8 Ogólnopolską Konferencję Naukową „Rozmiar w umyśle”.

Konferencja jest całkowicie bezpłatna! Odbędzie się online, przez spotkanie w aplikacji Microsoft Teams w dniach 17-18 września 2022 roku.

Tematyka, której dotyczy konferencja, wciąż nie jest wystarczająco często poruszana w naukach społecznych, pomimo że zaburzenia odżywiania i obrazu ciała to problemy powszechne, jeśli nie dominujące, w naszej kulturze. Panuje niedostatek wydarzeń, miejsc i publikacji dzięki którym zarówno młodzi naukowcy, jak i praktycy mogą zdobyć lub zaprezentować aktualną wiedzę z tej dziedziny.

Na konferencji goszczą więc, zarówno profesjonaliści, zajmujący się problematyką zaburzeń odżywiania w swojej codziennej pracy zawodowej, jak i studenci oraz doktoranci, co stanowi ukłon w stronę wiedzy i inicjatywy naszych Koleżanek i Kolegów. Na zakończenie konferencji odbędą się warsztaty praktyczne.

Wydawnictwo Naukowe PWN jest sponsorem wydarzenia.

Udział w konferencji można sobie zagwarantować rejestrując się wcześniej online. Więcej informacji na stronie: rozmiarwumysle.wordpress.com.