KALENDARIUM KONFERENCJE PSYCHOLOGIA POZNAWCZA

Terapia poznawczo-behawioralna 2007-2022. Integracja

Ikonka kalendarza 16.09.2022 Ikonka zegarka 08:30 - 22:00 Ikonka pinezki On-line

Organizatorem konferencji jest Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS

Integracja w tytule konferencji odnosi się do kilku obszarów.

Po pierwsze, wybitni polscy i zagraniczni specjaliści omówią obecny status terapii poznawczo-behawioralnej i jej metod w leczeniu zaburzeń emocjonalnych.

Po drugie, konferencja będzie wyjątkowym spotkaniem obecnych słuchaczy i absolwentów Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS – największego w Polsce ośrodka szkolącego w psychoterapii, który obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia. Mamy nadzieję nie tylko na umocnienie relacji wewnątrz społeczności szkoły i uczelni, ale także na integrację środowiska terapeutów pracujących w tym nurcie terapii.

Po trzecie, zapraszając do udziału w konferencji organizacje i osoby zajmujące się działaniami na rzecz ochrony zdrowia, chcemy wzmocnić powiązania między tym środowiskiem a terapeutami poznawczo-behawioralnymi oraz doprowadzić do szerszego wykorzystania psychologicznych metod leczenia i profilaktyki o potwierdzonej empirycznie skuteczności.

Prelekcje odbędą się w języku polskim oraz angielskim i będą tłumaczone symultanicznie.

Aby zapoznać się ze szczegółowym programem, prelegentami oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, przejdź na stronę swps.pl.