KALENDARIUM KONFERENCJE EDUKACJA SEKSUALNA

Ogólnopolski Kongres Psychologów i Psychoterapeutów „Czy seksualność ma granice? Nowe wyzwania w praktyce terapeutycznej”

Ikonka kalendarza 07.10.2022 7-8.10.2022 Ikonka pinezki Warszawa

Psychologia w Praktyce zaprasza na Wydarzenie 

Top tematy Kongresu:

  • Czym kuszą relacje bez granic
  • Transformacja męskości 

Dla kogo jest Wydarzenie

  • Psychologów

Dowiesz się z jakimi wyzwaniami w swojej pracy mierzą się obecnie seksuolodzy i psychoseksuolodzy oraz z jakimi problemami klienci pojawiają się najczęściej w ich gabinetach. Wymienisz się również swoimi doświadczeniami i przemyśleniami z innymi psychologami oraz zdobędziesz cenne wskazówki od psychoterapeutów, psychiatrów i seksuologów.

  • Psychoterapeutów

Nasi eksperci – specjaliści praktycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z klientami, dzielą się stosowanymi przez siebie technikami i narzędziami z obszaru diagnozy i psychoterapii seksualnej. Zainspirujesz się warsztatem praktyków i wcielisz do swojej pracy nowe metody diagnostyczne i terapeutyczne.

  • Psychiatrów

Uaktualnisz swoją wiedzę kliniczną z obszaru seksuologii, poznasz wyniki najnowocześniejszych badań psychologicznych i będziesz umiał wykorzystać tę wiedzę w swojej praktyce psychiatrycznej.
Studentów psychologii i kierunków pokrewnych
Poznasz specyficzne objawy i uwarunkowania zaburzeń i problemów psychicznych, z którymi do gabinetów specjalistów trafiają klienci, uzyskasz wiedzę na temat najnowocześniejszych metod diagnostycznych i terapeutycznych, wzbogacisz swoją wiedzę o aktualne wyniki badań psychologicznych oraz podpatrzysz warsztat pracy najlepszych specjalistów praktyków.

Aby zapoznać się ze szczegółami Wydarzenia, przejdź stronę: https://www.kongrespsychologiczny.pl/