KALENDARIUM KONFERENCJE PSYCHOLOGIA POZYTYWNA

Dzień z psychologią pozytywną w praktyce

Ikonka kalendarza 02.06.2023 Ikonka zegarka 08:30 - 20:00 Ikonka pinezki Wrocław

Polskie Towarzystwo Psychologii Pozytywnej zaprasza na kolejną, III już edycję Dnia z psychologią pozytywną w praktyce. W tym roku zobaczymy się 02 czerwca 2023 r. we Wrocławiu w Concordia Design. Wydarzenie powstało z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych wykorzystaniem sprawdzonych naukowo metod psychologii pozytywnej w codziennych aktywnościach.

02 czerwca 2023 r. w: Concordia Design Wrocław

Program wydarzenia oraz zapisy: https://ptpp.org.pl/konferencje/, Dodatkowe informacje na FB: Polskie Towarzystwo Psychologii Pozytywnej

W programie organizatorzy proponują sesje warsztatowe, w którym podjęta zostanie problematyka dobrostanu w różnych obszarach, m.in. organizacji i rozwoju osobistego. Spotkamy się z takimi ekspertami jak m.in.
prof. UAM dr hab. Łukasz Dominik Kaczmarek, dr Paweł Fortuna, dr Malwina Puchalska - Kamińska, Agnieszka Łądka – Barańska z Job Crafting Polska, dr Anna Werner- Maliszewska, Na dobry sen - Mateusz Majchrzak, dr Aleksandra Zienowicz-Wielebska, Pola Weiner, Agnieszka Pawłowska - psychologia pozytywna, uważność i współczucie, Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska

Będzie też czas na poznanie się, integrację, dyskusje kuluarowe pogłębiające doświadczenia. 
Wieczorną, bankietową cześć wydarzenia uświetni uroczysta gala wręczenia Nagrody „Pozytyw”, przyznawanej corocznie za publikacje w dziedzinie psychologii pozytywnej.

Wydawnictwo PWN oraz portal Psychologia.pwn.pl są Partnerami Wydarzenia.

Zapraszamy!